GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålning 16118386

nr 1611 8386

Glasmålning

Helena Svärd, Tupp. Signerad, daterad 2008,59x39 cm, yttermått inklusive ram: 66x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 april 2024
kl 18:08:42